Sempa Pompa

Turkish

Dünya’nın her yerine
en hızlı yedek parça temini
ve servis sunuyoruz.

e-servis

Tüketici Odaklı Çözümler.

Kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin mevcut ve gelecekte ki ihtiyaçlarını, beklentilerini yüksek oranda tespit etmek, algılamak, çözüm üretmek ve kesintisiz en hızlı desteği sunmak, Sempa Servis Garajının müşteri odaklı çalışma prensibini oluşturan ve Servis Politikası ile servis takımlarımıza kazandırılan ana hedeftir.

Servis Destek Politikamız, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin istek ve önerilerini ayrım yapmaksızın gözeten, satış sonrası hizmetlerimizi sürekli geliştirmemizi sağlayan güçlü politikalarımızdan biridir.

Satış sonrası hizmetlerimiz için çözüm merkezi olarak yatırımını sürekli artırdığımız Servis Destek garajımız, müşteri ve ürün ilişkilerini sürekli kontrol edebilme yeteneğine sahip. Servis Destek politikamız kapsamında, satışı gerçekleşen tüm ürünlerimizin, Dünya genelinde ülkelere hücrelenen servis ağımız sayesinde yönetimini eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Bilinçli tüketici kapsamını destekliyor ve tüm satış sonrası hizmetlerimizi, hizmet kalitesi kapsamında ölçümlüyoruz.

arlington-research-kN_kViDchA0-unsplash

Sempa Business dünyası, tüketici ve iş ortaklığı odaklı çözüm politikasını belirleyen platformdur. Sempa aksiyonları hakkında sizin için hazırlanan birimleri seçerek inceleyebilirsiniz.

Kurumsal verilerin sunulduğu Business’da Sempa şeffaf veri politikasını uygular. İş fırsatlarını, yetkinlikleri, hizmet odaklı verileri ve referans edilen içerikleri görebilirsiniz. Bir pompadan daha fazlası olan Sempa, iş insanlarına ve hayatlara dokunmayı amaçlayan hedeflerini şeffaf biçimde paylaşır. Evinizde ki konforunuzdan kahvenizde ki yuduma, işinizin kesintisiz devam edebilmesi için gerekli olan yardımcı güce, hayatınızı kolaylaştıran çözümlerin varlığına dokunuyoruz.

Sempa Business dünyasında iş insanlarına sunduğumuz fırsatları paylaşıyor, birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. Tüm yenilikleri, ürün ve hizmet odaklı oluşumları, yıllık etkinlik takvimimizi takip edebilir, önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Videoyu oynat
Tecrübe her alada belirleyicidir. Şimdi tarihçemize göz at.

Tarihçe İncele*

E-kitapçık

Ürün ve hizmetleri bir arada

sunduğumuz e-kitabı indir
Detayı İncele*

Güç – İtiş – Çekiş

Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi.

Detayı İncele*

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

Neden Sempa Global?

1972’den beri geliştirilen ürün ve üretim hacminin oluşturduğu pazarın, Dünya geneline yaygın olması sonucu oluşturduğu Sempa Global İş Ortaklığı Sistemidir.

Bu sistem, Dünya’nın tüm ülkelerini kapsamakla birlikte, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm yatırımcıları kapsar. Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Globali devreye aldı.

Sempa Global, ağına dahil ettiği tüm iş ortaklarının satış ağının gelişmesi, ülke ve bölge çaplı satış sonrası hizmetlerin de en üst düzeyde tutulması için fırsatlar oluşturur.

E-posta ile abone ol, bülteni takip et.