Servis Politikası

Tüketici Odaklı Çözümler


Kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin mevcut ve gelecekte ki ihtiyaçlarını, beklentilerini yüksek oranda tespit etmek, algılamak, çözüm üretmek ve kesintisiz en hızlı desteği sunmak, Sempa Servis Garajının müşteri odaklı çalışma prensibini oluşturan ve Servis Politikası ile servis takımlarımıza kazandırılan ana hedeftir.

Servis Destek Politikamız, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin istek ve önerilerini ayrım yapmaksızın gözeten, satış sonrası hizmetlerimizi sürekli geliştirmemizi sağlayan güçlü politikalarımızdan biridir. 

Satış sonrası hizmetlerimiz için çözüm merkezi olarak yatırımını sürekli artırdığımız Servis Destek garajımız, müşteri ve ürün ilişkilerini sürekli kontrol edebilme yeteneğine sahip. Servis Destek politikamız kapsamında, satışı gerçekleşen tüm ürünlerimizin, Dünya genelinde ülkelere hücrelenen servis ağımız sayesinde yönetimini eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Bilinçli tüketici kapsamını destekliyor ve tüm satış sonrası hizmetlerimizi, hizmet kalitesi kapsamında ölçümlüyoruz. 

Sempa Pompa kullanıcıları, online ve hızlı çözüm merkezimizin sunduğu Servis Destek hizmetlerimizden yararlanıyor. Müşterilerimizin Servis Destek Hizmetleri ile iletişimlerini tek merkezde topluyor, ayrıştırıyor ve saniyeler içinde programlıyoruz. Tüm servis ağımızın canlı olarak izlediği Servis Destek sistemimiz sayesinde, müşterilerimizin memnuniyetini de izleyerek, en hızlı çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Sempa online Servis Destek Hizmetleri, Kalite Politikamız kapsamında belirlenen sürdürülebilirlik ana maddesine tabiidir. Daima çözüm üretici, hızlı, yanıltıcı olmayan, gerçek değerde ürün ve hizmet sunan, müşterisini ve ürününü izleyen bir takım olmak için çalışıyor, geliştiriyoruz. Bu kapsamda sizlerin görüşleri ve önerileri bizim için çok önemli. Dilerseniz görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, daha güzel ve güvenli yarınlar için bize destek olabilirsiniz.

Sempatik Pompa Hareketi