Sempa Pompa

Turkish

Dünya’nın her yerine
en hızlı yedek parça temini
ve servis sunuyoruz.

Servis Politikası

Tüketici Odaklı Çözümler.

Kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin mevcut ve gelecekte ki ihtiyaçlarını, beklentilerini yüksek oranda tespit etmek, algılamak, çözüm üretmek ve kesintisiz en hızlı desteği sunmak, Sempa Servis Garajının müşteri odaklı çalışma prensibini oluşturan ve Servis Politikası ile servis takımlarımıza kazandırılan ana hedeftir.

Servis Destek Politikamız, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin istek ve önerilerini ayrım yapmaksızın gözeten, satış sonrası hizmetlerimizi sürekli geliştirmemizi sağlayan güçlü politikalarımızdan biridir.

Satış sonrası hizmetlerimiz için çözüm merkezi olarak yatırımını sürekli artırdığımız Servis Destek garajımız, müşteri ve ürün ilişkilerini sürekli kontrol edebilme yeteneğine sahip. Servis Destek politikamız kapsamında, satışı gerçekleşen tüm ürünlerimizin, Dünya genelinde ülkelere hücrelenen servis ağımız sayesinde yönetimini eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Bilinçli tüketici kapsamını destekliyor ve tüm satış sonrası hizmetlerimizi, hizmet kalitesi kapsamında ölçümlüyoruz.

Sempa Pompa kullanıcıları, online ve hızlı çözüm merkezimizin sunduğu Servis Destek hizmetlerimizden yararlanıyor. Müşterilerimizin Servis Destek Hizmetleri ile iletişimlerini tek merkezde topluyor, ayrıştırıyor ve saniyeler içinde programlıyoruz. Tüm servis ağımızın canlı olarak izlediği Servis Destek sistemimiz sayesinde, müşterilerimizin memnuniyetini de izleyerek, en hızlı çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Sempa online Servis Destek Hizmetleri, Kalite Politikamız kapsamında belirlenen sürdürülebilirlik ana maddesine tabiidir. Daima çözüm üretici, hızlı, yanıltıcı olmayan, gerçek değerde ürün ve hizmet sunan, müşterisini ve ürününü izleyen bir takım olmak için çalışıyor, geliştiriyoruz. Bu kapsamda sizlerin görüşleri ve önerileri bizim için çok önemli. Dilerseniz görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, daha güzel ve güvenli yarınlar için bize destek olabilirsiniz.

Tecrübe her alada
belirleyicidir. Şimdi tarihçemize
göz at.

Tarihçe İncele*

E-kitapçık

Ürün ve hizmetleri bir arada
sunduğumuz e-kitabı indir
Detayı İncele*

Güç – İtiş – Çekiş

Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi.

Detayı İncele*

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Şimdi Başvur*

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

Neden Sempa Global?

1972’den beri geliştirilen ürün ve üretim hacminin oluşturduğu pazarın, Dünya geneline yaygın olması sonucu oluşturduğu Sempa Global İş Ortaklığı Sistemidir.

Bu sistem, Dünya’nın tüm ülkelerini kapsamakla birlikte, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm yatırımcıları kapsar. Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Globali devreye aldı.

Sempa Global, ağına dahil ettiği tüm iş ortaklarının satış ağının gelişmesi, ülke ve bölge çaplı satış sonrası hizmetlerin de en üst düzeyde tutulması için fırsatlar oluşturur.

E-posta ile abone ol, bülteni takip et.