Sempa Pompa

Turkish

Kökenimiz

Sempa İle Tanış

Basınç, İtiş, Çekiş! Bizim işin sempatik üç hareketi. Pompa üretiminin ötesinde, sabit fikirliliğe karşıt çekici gücümüzü kullanarak, kullanıcısı ile haberleşebilen, yarattığı döngüyü gelecekte sürdürebilen teknoloji hareketimizi üretiyoruz.

Pompa, hayatımızın dinamik alanları olan yapılar, tarım alanları ve endüstriyel sahalarda bulunan, hizmet alışverişi yapan bir mühendisliktir. Sempatik mühendisliğimizi mobilize ederek, hayatı kolaylaştıran, daha güvenli, daha ekonomik, daha otonom sistemlere çevirmek başlıca hedefimiz.

30.000 m2 tam entegre üretim tesisi ile dünya standartlarında pompa üretebiliyoruz. Sürekli gerçekleştirdiğimiz üretim teknolojileri yatırımları ile güncel sorunları çözme ve nitelikli üretebilme kabiliyetimizi geliştiriyoruz.

1972!

Yol almak için zamanı bilgi ile birlikte kullandık. Geçtiğimiz her zaman dilimi gelecekteki yerimizi belirlememize, kitlemiz ile birlikte öğrenmemize ve değerlerimiz ile büyümemize neden oldu. İletişim ve marka kültürümüzü, geleceğin üreticisi ve nesiller boyu tercih edilebilir olmak için yaşatıyoruz.

Kısaca sempatik işler peşinde, engin tecrübelere sahip olmanın gücü ile bir pompadan daha fazlasını üretiyor, insanların ve diğer tüm canlıların hayatına dokunmanın heyecanını yaşıyoruz.

 

Sempa Pompa Teknolojileri

arlington-research-kN_kViDchA0-unsplash
Tecrübe her alada belirleyicidir. Şimdi tarihçemize göz at.

Tarihçe İncele*

E-kitapçık

Ürün ve hizmetleri bir arada

sunduğumuz e-kitabı indir
Detayı İncele*

Güç – İtiş – Çekiş

Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi.

Detayı İncele*

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

Neden Sempa Global?

1972’den beri geliştirilen ürün ve üretim hacminin oluşturduğu pazarın, Dünya geneline yaygın olması sonucu oluşturduğu Sempa Global İş Ortaklığı Sistemidir.

Bu sistem, Dünya’nın tüm ülkelerini kapsamakla birlikte, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm yatırımcıları kapsar. Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Globali devreye aldı.

Sempa Global, ağına dahil ettiği tüm iş ortaklarının satış ağının gelişmesi, ülke ve bölge çaplı satış sonrası hizmetlerin de en üst düzeyde tutulması için fırsatlar oluşturur.

E-posta ile abone ol, bülteni takip et.