Sempa Pompa

Turkish

Merhaba, seni görmek güzel.

İK Politikası

SempaTeam

Neden Sempa ile çalışmalıyım?

Sempa, şirket içi start-up kültürü ve takım geliştirme hareketi ile genç atakları bir araya getiren markadır. Biz seninle çalışırken, yeteneklerini paylaşmayı ve kendini keşfetmen için birlikte bilgi hazinesini geliştirmeyi, değerlerimizi yükselmeyi seviyoruz. Sempa dinamik takımları sıfırdan bire tüm üretim aşamalarında duyduğu heyecanı Dünya ülkelerine yansıtmayı seviyor. Senin düşünce gücüne ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Birlikte yükselmek, geliştirmek, büyümeyi ve heyecanı paylaşmak, başarıya ortak olmak, her zaman birlikte gülümsemek, kısacası her şeyde birlik ve beraberlik oluşturmak için varız. Sende var mısın?

Her birim için, doğru yetkinliklere ve güçlü potansiyele sahip adaylar ararken, alım sürecini titiz bir şekilde yürütüyor, tüm adaylar için adil ve şeffaf bir seçim süreci olması için, her zaman iş ile ilgili beceri ve deneyimlere odaklanıyoruz.

Sempa Kariyer Yönetimi hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek için süreç boyunca çalışmalar sürer. Sempa olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. Hangi departman için girişimde bulunduğunuzdan ziyade, adaylarımızın aşağıdaki ana yetkinliğe sahip olması önemlidir.

Sempa Kariyer Yetkinlikleri:​ • Strateji ve Yön Belirleme •​​ Takım Gücüne Dahil Olabilme • İletişim • İş Geliştirme • Sonuç Odaklılık
• Yaratıcılık ve Girişimcilik • Ekibi ve Kendisini Geliştirme • Uyum ve Adım Yönetme • Müşteri Duyarlılığı

Yeni mezun adaylarda pozisyonun gerekliliklerine göre aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır:
• Yetkinlik ve Gelişim Mülakatı • Mesleki Kişilik Gelişimi • İngilizce Seviye Tespit

Değerlendirme Merkezi Süreci: Adaylarımız plot programa alınarak süreç izleme ve gelişim katları alınır.

Amacımız, kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun bir departmana yerleştirilmelerini sağlamaktır.
Başvuru formunu iletmenizin ardından sizden istenmesi durumunda CV verilerinizi insankaynaklari@sempapompa.com adresine iletiniz.

ik-başvuru yap
Videoyu oynat
Tecrübe her alada belirleyicidir. Şimdi tarihçemize göz at.

Tarihçe İncele*

E-kitapçık

Ürün ve hizmetleri bir arada

sunduğumuz e-kitabı indir
Detayı İncele*

Güç – İtiş – Çekiş

Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi.

Detayı İncele*

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

Neden Sempa Global?

1972’den beri geliştirilen ürün ve üretim hacminin oluşturduğu pazarın, Dünya geneline yaygın olması sonucu oluşturduğu Sempa Global İş Ortaklığı Sistemidir.

Bu sistem, Dünya’nın tüm ülkelerini kapsamakla birlikte, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm yatırımcıları kapsar. Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Globali devreye aldı.

Sempa Global, ağına dahil ettiği tüm iş ortaklarının satış ağının gelişmesi, ülke ve bölge çaplı satış sonrası hizmetlerin de en üst düzeyde tutulması için fırsatlar oluşturur.

E-posta ile abone ol, bülteni takip et.