Sempa Pompa

Turkish

Diğer Şartlar

E-posta aboneliğinizi bildirdiğinizde, bülten alıcı listesine kayıt olursunuz. E-posta adresiniz ise KVKK kapsamında gizlenir ve paylaşılmaz. Abonelik politikasında belirtilen içerikler e-postanıza Sempa tarafından gönderilmeye başlar. Sempa, gönderimlerin sıklığı veya süresi konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Sempapompa.com web sitesinde, Sempa tarafından geliştirilebilecek üyelik veya e-satış sistemleri için aynı e-posta adresinizi kullanabilirsiniz. E-satış için üyelik sistemi oluşması durumunda, Sempa sizi güvenlik dışı durumlara karşı önlem alarak bilgilendirir.

Soru, görüş ve önerileriniz için: 444 64 13

Bu bildiri 01.09.2022 tarihinde yayınlandı.

Online Bülten

Şartlar & Bildirim

Sempapompa.com web sitesini ziyaret eden kullanıcılardan herhangi bir şekilde şifre veya kişisel veriler istenmemektedir. Yalnızca e-posta adresi talep edilir.

 

Kredi kartı, ödeme operasyonunda gerekli bilgiler veya kimliksel bilgiler talep edilmez. Böyle bir durumda SSL kontrolünü yaparak yanıltıcı arayüzlere dikkat ediniz. Kullanıcıların şahsi bilgilerini alma amacı ile farklı kaynaklardan sunulan linklere dikkat ediniz.

 

Sempapompa.com e-posta aboneliği için sizden yalnızca e-posta adresini talep edilir. Web sayfamızın sağ üst bölümünde yer alan Abone Ol ikonuna tıkladığınızda açılan pencereden giriş yapabilirsiniz.

Tecrübe her alada belirleyicidir. Şimdi tarihçemize göz at.

Tarihçe İncele*

E-kitapçık

Ürün ve hizmetleri bir arada

sunduğumuz e-kitabı indir
Detayı İncele*

Güç – İtiş – Çekiş

Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi.

Detayı İncele*

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

Neden Sempa Global?

1972’den beri geliştirilen ürün ve üretim hacminin oluşturduğu pazarın, Dünya geneline yaygın olması sonucu oluşturduğu Sempa Global İş Ortaklığı Sistemidir.

Bu sistem, Dünya’nın tüm ülkelerini kapsamakla birlikte, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm yatırımcıları kapsar. Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Globali devreye aldı.

Sempa Global, ağına dahil ettiği tüm iş ortaklarının satış ağının gelişmesi, ülke ve bölge çaplı satış sonrası hizmetlerin de en üst düzeyde tutulması için fırsatlar oluşturur.

E-posta ile abone ol, bülteni takip et.