Sempa Pompa

Turkish

Abonelik Politikası

Online Bülten

Abone mi Oldunuz?

E-posta Aboneliği Politikası

 

Sempapompa.com web sitesi ziyaretçileri ürün, hizmet ve kuruluş haberlerinden haberdar olma amacı ile Abone Ol seçeneğinden e-posta kaydı yapabilir. Ziyaretçinin bireysel veya kurumsal e-posta adresi ile bültene kayıt olması kanaati ve sorumlulukları kendisine aittir.

 

Sempa Online Bülten’in Faydaları

 

Ziyaretçilerimiz ile etkileşimi arttırmak, daha iyi hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Ziyaretçilerimizin ürün ve hizmet tercihlerini daha iyi ve sorunsuz yapmaları, daha güvenli zeminde tercihlerini sürdürmeleri ve gelişmelerden haberdar olmaları için abone olmalarını öneririz. Ziyaretçilerimiz e-posta ile abonelikleri sonucunda gelişmelerden ilk haberdar olacak ve kazanımlarına yön verebilecektir.

 

Ürün, yedek parça, özel mühendislik çözümleri hakkında yayımlanacak bültenler, ziyaretçilerimize kaynağından sunulur. Oluşabilecek taklit ve sahte ürün önermelerinin önüne geçilerek, bilginin güvenliği sağlanmış olacaktır.

 

E-posta Aboneliği İçerikleri

Ziyaretçilerin e-posta adresleri ile Sempa Online Bülten’e abone olmaları soncunda, kendilerine satış, pazarlama, yatırım ve Sempa markası altında bulunan tüm değerler hakkında haber bildirimi gönderilir. Bu gönderi, Sempa’nın belirlemiş olduğu yayımcı aracılığı ile gerçekleşirken, içerik olarak metin, fotoğraf, video, link veya belge içerebilir. Bu belgelerin taranması veya ziyaretçinin güvenliğini gerektirecek sorumluluklar yine kendisine aittir.

Abonelikten Çıkma Talebi

Ziyaretçilerimizin güvenliği bizim için önemli! Eğer e-postanız ile abone olduğunuz bülten bildirimimizi almak istemiyor ve abonelikten çıkmak istiyorsanız, size ilettiğimiz herhangi bir e-posta bülteninin altında bulunan abonelik iptal linkini kullanabilirsiniz.

Ücretlendirme

Sempa Online Bülten aboneliği, ücretsizdir. Tüketicilerimizin pompa tercihlerinde daha farklı opsiyonları, değerleri farkında olmaları için ve kullanım farkındalığı oluşturma amacı için ücretsiz bir uygulama haline getirilmiştir.

Tecrübe her alada belirleyicidir. Şimdi tarihçemize göz at.

Tarihçe İncele*

E-kitapçık

Ürün ve hizmetleri bir arada

sunduğumuz e-kitabı indir
Detayı İncele*

Güç – İtiş – Çekiş

Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi.

Detayı İncele*

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

İş Ortağı Ol

Sempa
Global'e
Katıl

Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Global’i devreye aldı.

Neden Sempa Global?

1972’den beri geliştirilen ürün ve üretim hacminin oluşturduğu pazarın, Dünya geneline yaygın olması sonucu oluşturduğu Sempa Global İş Ortaklığı Sistemidir.

Bu sistem, Dünya’nın tüm ülkelerini kapsamakla birlikte, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm yatırımcıları kapsar. Dünya’da sürekli değişim ve gelişim gösteren pompa teknolojilerinde en kapsamlı ve en geniş ağa sahip olan Sempa, yeniliklerin, sürekliliğin ve inovasyon sonucu oluşan pazar hacminin paylaşım sistemi olarak Sempa Globali devreye aldı.

Sempa Global, ağına dahil ettiği tüm iş ortaklarının satış ağının gelişmesi, ülke ve bölge çaplı satış sonrası hizmetlerin de en üst düzeyde tutulması için fırsatlar oluşturur.

E-posta ile abone ol, bülteni takip et.